Ботулізм: на Кіровоградщині двоє чоловіків опинились на лікарняному ліжку скуштувавши консервованого сала

Вчора, 16 травня, до Кіровоградської обласної лікарні госпіталізовано двох мешканців області 1996 року народження з підозрою на Ботулізм!

Про це повідомляє Кіровоградський обласний лабораторний центр

За попередніми даними, мешканець Олександрівського району, після вживання консервованого сала та овочевого салату опинився на лікарняному ліжку у тяжкому стані. Спочатку хворого було госпіталізовано до Олександрівської ЦРЛ, звідки був доправлений до реанімаційного відділення обласної лікарні.

Ще одним з потерпілих є мешканець обласного центру. Чоловік вживав той самий підозрілий продукт – консервоване сало, після чого раптово став погано почуватись, звернувся за медичною допомогою та був госпіталізований до обласної лікарні.

У обох хворих медики підозрюють тяжке токсикоінфекційне захворвання – Ботулізм.  До лабораторії особливо небезпечних інфекцій ДУ “Кіровоградський обласний лабораторний центр МОЗ України” була доставлена кров обох хворих для проведення діагностичного дослідження.

Наразі спеціалістами установи продовжується санітарно-епідеміологічне розслідування та лабораторні дослідження, про результати яких буде повідомлено додатково.

Залишити відповідь