В Голубієвичах організували заняття з Шейпінгу

Той, хто каже, що в селі жити нудно, і нема куди піти «розвіятись» – жахливо помиляється! Або в тому селі нема молодих, яскравих та завзятих людей.

В с. Голубієвичі Компаніївського району, за ініціативи депутаток Компаніївської селищної ради об’єднаної територіальної громади Олесі Дончук та Тетяни Довгополої, старости села Сергія Савчука з дружиною Оленою, при підтримці голови ОТГ Олександра Маслюкова, нещодавно відкрили зал для занять Шейпінгом. Тепер активна молодь села має змогу проводити своє дозвілля з користю для здоров’я. Заняття, що проходять тричі на тиждень є безкоштовними, та вимагають від відвідувачів лише гарного настрою і бажання займатись.

Наразі в групі постійно займаються близько 15 жінок. А в перші кілька занять ажіотаж серед населення був неймовірним, але значна частина жителів села приходила лише подивитись, і це трохи заважало. Бо ж знаєте, як у селі – хтось позаочі підсміювався, хтось засуджував, мовляв що це розвага для нероб. А нині напруга ситуації зникла, і заняття відвідують лише ті, хто насправді має бажання займатись Шейпінгом – говорить Олеся Дончук.

One thought on “В Голубієвичах організували заняття з Шейпінгу

Залишити відповідь