В Голубієвичах підготувались до відзначення 32 річниці Чорнобильської катастрофи

В с. Голубієвичі Компаніївського району  провели толоку на території де встановлено пам’ятний знак жертвам Чорнобильської катастрофи.

26 квітня минатиме 32 річниця з часу аварії на Чорнобильській атомній електростанції, яка призвела до найбільшої в історії людства соціально-екологічної атомної катастрофи. Внаслідок вибуху реактора і радіаційного забруднення безмежних просторів постраждали мільйони людей. Сотні тисяч були змушені покинути свої домівки, втікаючи від нищівної дії радіації.

За ініціативи депутатів ОТГ Олесі Дончук і Тетяни Довгополої та сільського старости Сергія Савчука, при підтримці голови ОТГ Олександра Маслюкова до відзначення 32 ріцниці трагедії огородили парканом та прибрали територію меморіалу де встановлено пам’ятний знак жертвам Чорнобильської катастрофи.

 

А також місцеві мешканці відгукнулись на заклик депутатки ОТГ Олесі Дончук, та активно долучились до проведення загально-сільської толоки.

“Я написала пост у Фейсбуці, в якому закликала всіх небайдужих вийти та разом привести до ладу територію нашого села. Зазвичай у нас, в таких акціях з благоустрою, приймають участь далеко не всі, а цього разу я була щиро здивована – зійшлось досить багато людей. Окремо хочу подякувати завучу нашої школи Василик Тетяні Іванівні зе те, що згуртувала педколектив – без їх допомоги ми б не впорались. А також дякую кожному, хто захотів і прийшов, а не знайшов причину “відмазатись”, – говорить Олеся Дончук.

 

 

Залишити відповідь