В Компаніївці АТОвець спровокував бійку, в якій семеро чоловіків били ногами двох юнаків

В ніч з 6 на 7 квітня АТОвець разом ще з сімома товаришами, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, гамселили ногами двох юнаків.

Про це журналістам Компаньюз повідомила мама одного з юнаків Марія Чорна.

– Мій син приїхав на свята з-за кордону та вирішив зустрітися з другом в місцевому кафе-барі «Аліса». Повернувся додому в порваному верхньому одязі та зі слідами побоїв. На моє питання про те, що трапилось розповів:

  • Коли ми виходили з кафе-бару, до нас підійшов п’яний чоловік і сказав, що ми неправильно на нього дивимось, та наніс перший удар моєму товаришу. Після цього до нас підійшли ще семеро чоловіків і почали бити мого товариша ногами, зваливши на землю.

Мене як матір обурює така поведінка дорослих чоловіків, а зважаючи на той факт, що цю бійку спровокував колишній АТОвець, це вже виходить за межі людяності. Я зранку пішла до місцевого відділку поліції та написала відповідну заяву. Ніхто не має права так зухвало поводитись, що це за бандитське угрупування під назвою «АТОшники» і скільки вони триматимуть у страху все селище – то пікетують поліцію, то стріляють в перехожих, а це вже ногами б’ють.

Як стало відомо журналістам Компаньюз з власних джерел, товаришеві сина Марії Чорної дісталось «значно більше» і невідомо, як результати цього інциденту вплинуть на стан його здоров’я.

Залишити відповідь