Головний поліцейський області закликає громадян не провокувати конфлікти на травневі свята

Сьогодні, 27 квітня, під час брифінгу начальник ГУ Нацполіції в області Сергій Кондрашенко, закликав громадян бути свідомими та не провокувати конфліктів пов’язаних з використанням радянської символіки 1 і 9 травня.

“Існує чітка норма закону, яка регламентує заборону використання радянської символіки. Не виключаємо, що в деяких випадках, а такі будуть, особливо, коли мова йде про людей похилого віку, громадяни можуть припускатися таких помилок, та використовувати стрічки, прапори чи транспаранти. Ми не закликаємо закривати очі на дані факти, але все ж правильніше, повідомляти про такі факти працівників поліції, а вони в ході роз’яснювальної бесіди будуть вирішувати ці питання”, – наголосив Сергій Кондрашенко.

Також начальник ГУ Нацполіції в області закликав суспільство берегти своє здоров’я і зокрема не влаштовуавати спільні “випивони” з не знайомими особами.

«Пиятика у незнайомих компаніях, за статистикою, часто завершується трагедією. Маю на увазі тілесні ушкодження, вбивства, крадіжки особистого майна, збереження якого нетверезі люди контролюють не так ефективно», – зазначив Кондрашенко,та побажав усім веселих свят.

 

Залишити відповідь