До Компаніївської ОТГ приєднається ще 4 населених пункти

 

Відповідно до статті 5 Закону України “Про добровільне об’єднання територіальних громад”, рішення 22-ї сесії сьомого скликання Першотравенської сільської ради №144 від 8 червня 2018р. “Про затвердження Порядку громадського обговорення стосовно добровільного приєднання Першотравенької сільської ради до Компаніївської територіальної громади, відбулися Громадські слухання.

Вчора, 19 червня у приміщенні СБК с. Першотравенка Компаніївського району відбулися Громадськіслухання з приводу добровільного приєднання Першотравенької сільської ради до Компаніївської територіальної громади. До обговорення було запрошено мешканців, що проживають на території сільської ради, депутати, члени виконавчого комітету та голова Компаніївської ОТГ Олександр Маслюков.

Громадські слухання було ініційовано Першотравенським сільський головою Анатолієм Томило відповідно до рішення 22-ї сесії сьомого скликання Першотравенської сільської ради №144 від 8 червня 2018р. В результаті Громадського обговорення було вирішено запустити процес приєднання до Компаніївської ОТГ з адміністративним центром у селищі Компаніївка, сіл Першотравенка, Вишнівка, Володимирівка, та Гордіївка, що підпорядковані Першотравенській сільській раді.

 

Залишити відповідь