Заборона реалізації свіжої риби

З метою запобігання реалізація свіжої риби на стихійних ринках без дозвільних документів, представники органів місцевого самоврядування, фахівці Держпродспоживслужби та поліцейські проведуть спільні рейди.

Як вже раніше повідомлялось на сторінках Компаньюз, з 01 квітня в Україні набула чинності заборона на вилов риби у період нересту. З метою протидії незаконній риболовлі у цей період, зокрема унеможливлення реалізації свіжої риби на стихійних ринках, без дозвільних документів (ветеринарного свідоцтва, або довідки, що підтверджує відповідність продукції вимогам ветеринарно-санітарної безпеки) суворо заборонено!

Заборона реалізації свіжої риби буде контролюватись представниками органів місцевого самоврядування, фахівцями територіальних підрозділів Держпродспоживслужби, та співробітниками поліції, в рамках проведення рейдових перевірок.

У разі виявлення осіб, які здійснюватимуть реалізацію водних біоресурсів з порушенням вимог чинного Законодавства, працівниками поліції буде проведено роз’яснювальну роботу, та негайно здійснено ліквідацію місця торгівлі з вилученням всієї партії товару.

Прес-служба Держпродспоживслужби України

Залишити відповідь