“Кактуси” VS “Танки”: профорієнтаційна битва Компаніївських школярів

Компаніївською районною філією Кіровоградського обласного центру зайнятості, в рамках акції «Профорієнтаційне літо», у пришкільному таборі з денним перебуваннфям КЗ «Компаніївське НВО»було  проведено профорієнтаційний інтелектуально-ігровий захід дуель-шоу «Хто зверху?».

Про це пповідомляє А. Ярошук, провідний фахівець з питань зайнятості відділу надання соціальних послуг Компаніївської районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості

Мета заходу – формування у школярів позитивного ставлення до різних професій, популяризація актуальних професій та ознайомлення з професіями майбутнього; виховання у школярів відповідального ставлення до свідомого і самостійного вибору професії, розвиток пізнавальної активності, самостійності, ініціативи; виявлення і формування правильної мотивації вибору професії.

Під час заходу присутні, поділившись на дві команди «Кактуси» і «Танки», змагались у конкурсах «Крокодил», «Збери літери», «Хто я?», «Чий інструмент?», «Слова із слова» та ін.

Найцікавішим для дітей був рухливий та емоційнийконкурс «Збери літери». Дуже змістовним та пізнавальним вийшло бліц-опитування: кожна з команд на швидкість відповідала на 15 питань про професії. Крім того, цікавими та пізнавальними сталибонусні запитання, що давали можливість командам заробити додаткові бали.

Боротьба тривала протягом усієї гри. Із невеликим відривом перемогу здобула команда «Кактуси». Обидві команди отримали грамоти: за перемогу  та за участь у грі.

За словами педагогічних працівників, профорієнтаційна робота, що проводиться Компаніївською районною філією Кіровоградського ОЦЗ серед учнівської молоді, є корисною та цікавою, а головне – дозволяє краще підготувати школярів до усвідомленого вибору майбутньої професійної діяльності.

Літо продовжується, тож у дітей попереду ще багато яскравих вражень, цікавих справ та нових зустрічей.

 

Залишити відповідь