Квітководи з Компаніївки розповіли про свою “тюльпанову плантацію”

Мешканець смт. Компаніївка Станіслав Ходіневич разом з родиною, вирощує понад 10 сортів тюльпанів у теплиці та на городі.

Саме зараз на 3-х сотках городу і буяють всіма кольорами веселки тюльпани найпопулярніших сортів – Барселона, Стронг-Голд, Ад-Рем, Ренегард, Сноу Леді, Фабіо, Фарготен та ін. Фото “тюльпанової плантації” чоловіка, виклала на своїй персональній сторінці у соцмережі Facebook дружина Станіслава Ходіневича Тетяна, що і вразило місцевих користувачів соцмережі.

Журналісти Компаньюз вирішили поспілкуватись з власником “тюльпанового раю”, бо ж це справді цікаво.

Станіславе, скажіть як виникла ідея вирощувати квіти?

– З народженням другої дитини, коли дружина перебувала у декретній відпустці, у нас виникла спільна сімейна ідея – вирощувати та реалізовувати квіти. Добре обдумавши всі “за” і “проти”, в зимку 2013 року ми вирішили спробувати.

Як саме, втілили таку ідею в життя, і на скільки це складно?

– Збудував теплицю, оснастив її пічним опаленням. Разом з дружиною закупили цибулини тюльпанів, посадили та почали доглядати за ними. Основною метою було виростити квіти “під зріз” до жіночого свята – 8 березня. Звичайно, як і будь-яка справа, робота в теплиці потребувала постійної уваги і турботи, а оскільки опалення теплиці дров’яне, нам доводилось ще й по кілька разів за ніч підійматись з ліжка, аби підтримувати відповідний температурний режим в теплиці.

Чи вийшло втілити задумане з першого разу?

-Так. Все у нас тоді гарно вийшло, виростили і розпродали все. Згодом навіть трохи розширились – додали ще кілька сортів.

Що робите з цибулинами, які лишаються від зрізаних квітів?

-Висаджуємо їх на городі, а потім пропонуємо “на продаж” квітку з цибулиною.

А скільки коштує така краса?

-Цьогоріч, квітку з цибулиною продаємо всього за 5 гривень. 

 

 

 

Залишити відповідь