Компаніївська ОТГ випустила перший номер власного вісника

Компаніївська об’єднана територіальна громада презентувала мешканцям перший номер інформаційного бюлетеня “Компаніївський Вісник”.

Сьогодні, 25 травня у Компаніївці почали розповсюджувати інформаційний бюлетень територіальної громади.

“Рішення про створення власного видання громади було прийняте на черговій сесії селищної ради. Однією з причин для заснування вісника стало те, що районна газета “Степовий Край” досить часто публікує один лише негатив про роботу селищної ради, а позитивних змін, що відбуваються у громаді, а ні головний редактор, ні журналісти, чомусь не бачать. Ми, звісно, не проти критики, бо адекватна критика завжди звертає увагу на деталі, яким було приділено мало уваги, але ж, якщо постійно говорити людям, що вони “погані, нічого не вміють і не роблять”, то ентузіазм та інціативність просто “падає в нуль”.  Саме тому, депутатський корпус і підтримав пропозицію Олександра Вороного, про створення інформаційного бюлетеня. І хотілось би зазначити, що ми разом з редактором видання не маємо на меті конкурувати чи сваритись з “районкою”, ми просто хочемо правильно інформувати наших громадян щодо подій у громаді”, – говорить голова Компаніївської ОТГ Олександр Маслюков.

Зі слів редактора “Компаніївського Вісника” Оксани Вьюн, стало відомо, що видання надруковано у форматі А3, та має 4 сторінки. Виходитиме двічі на місяць тиражем у 2 тис. екземплярів. Розповсюджувати вісник будуть власними силами депутати та працівники селищної ради у магазинах, місцевих організаціях та на ринковій площі селища, безкоштовно.

“Мешканці завжди можуть звертатися до редакції з метою опублікування власних матеріалів, що стосуються громади та будь-якої актуальної інформації на сторінках видання, а також для подачі оголошень не рекламного та не комерційного характеру”, – зазначив Олександр Маслюков.

4 коментарі до новини “Компаніївська ОТГ випустила перший номер власного вісника

 • Травень 25, 2018 at 8:50 pm
  Посилання

  Молодці , а то районна газета перетворилася на повну чорноту і не правду , її не цікаво вже читати , люди знають справжню істину. Розвитку та наснаги ,і цікавих матеріалів у випусках .

 • Травень 25, 2018 at 11:14 pm
  Посилання

  Житню нехай жаба задавить !!! Вона кашу з районною газетою заварила , вона її і з’їсть ! Нехай визнає свою ауцайдерську позицію в районі та й взагалі

  • Травень 26, 2018 at 12:46 am
   Посилання

   Оце їх там розриває разом із Спикторенком і Морозом бо вони тоже усе це бачуть шо в районкі калякають і нічого не діють. А Маслюков красаучег хєрась і газета. і сайт оцей його навєрно за що йому і велике спасибі.

Залишити відповідь