Компаніївські футболісти посіли ІV місце в обласних зональних змаганнях з футболу серед юніорів

14 квітня на території спорткомплексу «Олімпієць» у м. Бобринець, проходили обласні зональні змагання з футболу на приз «Шкіряний м’яч» в честь пам’яті настоятеля Свято-Миколаївської церкви отця Юрія Ониська. В змаганнях приймали участь юніорські (2005р.н.) футбольні команди з чотирьох райцентрів області – Бобринецької ОТГ, Долинського, Компаніївського, Устинівського районів.

Перед урочистим відкриттям гри учасники змагались у вправах з елементів техніки гри у футбол. За результатами кращими стали:

• удар на відстань – Каранаєв Денис (Бобринецька ОТГ);
  • жонглювання – Андрієнко Микола (Устинівський р-н);
  • удар на точність – Стрілець Іван (Компаніївський р-н.).

З привітальним словом до юних футболістів звернулися – заступник міського голови (м.Бобринець) з соціально-гуманітарних питань Кривошея Л.П., начальник відділу освіти молоді та спорту Літвінова В.П., та син отця Юрія – Онисько М.Ю.

Змагання проходили по круговій системі, і тільки за результатом різниці забитих та пропущених голів футболісти Бобринецької ОТГ зайняли І місце, ІІ місце вибороли спортсмени з Долинської команди, ІІІ місце посіли Устинівські футболісти, і на ІV місці Компаніївська команда.

Кращим голкіпером турніру визнано Чернієнко Миколу (Устинівський р-н), кращим захисником став – Остріков Максим (Долинський р-н), кращий півзахисник – Каранаєв Денис (Бобринецька ОТГ), кращий нападаючий – Подолінський Артем, і кращий бомбардир – Клим Владислав (Бобринецька ОТГ).

Переможці, футболісти Бобринецької ОТГ представлятимуть регіон на фінальних обласних змаганнях серед юнаків 2005 р.н.