Кропивницький дендропарк цього року порадує відвідувачів багатьма новинками

Вже цього року в парку буде оснащено ілюмінацією атракціон «Оглядове колесо», запрацює новий унікальний фонтан, і значно поповниться квіткова колекція.

Про такі зміни розповів директор дендропарку Віталій Рогу, пише “Акула”.

 

“Ми плануємо зробити Кропивницький дендропарк місцем відпочинку європейського рівеня, тому реконструюємо територію, оновлюємо конструкції та запровадимо світлодіодну ілюмінацію атракціонів. Хочеться, щоб в темну пору доби місто було яскравим. При тому, сяяти буде не лише на місто, це сяйво буде видно і далеко за його межами. Також встановимо новий батутний комплекс оновленої форми і батут космічне містечко “, – прокоментував Віталій Рогу.

 

Крім того, вже на початку літа на території дендропарку з’явиться новий унікальний для Кропивницького фонтан, обладнання для установки якого привезуть найближчим часом з Туреччини.

 

За словами Віталія Роги, дендропарк також значно розширить квіткову колекцію. Вже скоро розквітне близько 14 видів і в цілому більше сотні сортів тюльпанів – від простих білих і папугових синіх до пізніх чорних тюльпанів.

 

За словами ландшафтного дизайнера дендропарку, окрім тюльпанів, найближчим часом гості зможуть насолодитися новими відтінками кольорів гіацинтів та нарцисів. Також в парниках вирощують квіти для клумб, які висадять влітку замість тюльпанів: різні види петунії, чорнобривці, гацанію, пеларгонію, остеоспермум, декоративну кольорову капусту, левиний зів, аліссум, лобелію.

 

Крім того, цього літа дендропарк закупить нові види тварин: павичів, косуль.

 

Гостей парку також чекає насичена розважальна програма: чемпіонат по заїзду на офісних стільцях Оffice Сurling з зонами перешкод, шоу лазерної арфи, Broadway Show, Jazz Fest.

Залишити відповідь