Мешканців Компаніївки просять здати кров

Депутат Компаніївської селищної ради та редактор інформаційного бюлетеня “Компаніївський Вісник” Оксана Вьюн, просить небайдужих мешканців райцентру долучитись до флешмобу зі здачі донорської крові.

Пост із закликом приєднатись до флешмобу “Здай кров – врятуй життя”, Оксана Вьюн виклала на своїй сторінці у соцмережі Фейсбук вчора, 14 червня, у День донора крові.

“Друзі, маю до вас велике прохання. Напередодні сьогоднішнього Всесвітнього дня донора крові, мені стало відомо, що у Компаніївській ЦРЛ лежать “без діла” цілих 75 порожніх гемопакетів, які до кінця року стануть непридатними для використання. Тому прошу всіх, у кого є змога та бажання, приєднатись до флешмобу “Здай кров -врятуй життя!”. І нехай ті гемопакети “на всякий пожежний” будуть заповненими. З приводу самої процедури забору крові звертайтесь до хірургічного відділення лікарні. Дякую за увагу.
Також прошу репосту і поширення цієї інформації керівниками держустанов та підприємств”, – написала Оксана Вьюн.

Заклик від депутатського корпусу Компаніївської селищної ради подібного змісту також опублікований і у сьогоднішньому номері Компаніївського Вісника.

 

Залишити відповідь