Мешканці Кропивницького вміють “Підкласти свиню” суспільству

Чи знаються кропивничани на “підкладанні свиней”? – Виявляється, що  так!

 

Ще в суботу ввечері 23.06.2018 р. в районі Некрасівки, що в обласному центрі двоє молодиків вирішили зробити місцевим жителям «подарунок» до дня молоді підклавши тушу свині за 100 кг ваги поруч зі стежиною, перехрестям та залізничною колією. Навіщо вони це робили і звідки привезли тварину залишилося нерозгаданою загадкою. Можна лише припустити, що тварина померла від хвороби і її вирішили позбутися, викинувши у лісосмузі прямо біля пішохідної стежки неподалік зупинки електропотягу в районі вул. Полтавської, але з боку автовокзалу № 1 м. Кропивницького в районі переплетінь вулиць Толстого та Желябова.

Тому день молоді в голови квартального комітету та небайдужих місцевих жителів вийшов, як ніколи «святковим», але всі спроби з’ясувати яка служба допоможе розібратися, що робити з підкладеною «добродіями» свинею виявилися марними. Поліція, представники ветеринарної служби та санітарної інспекції міста відгукнулися вже в понеділок вранці.

 

Спочатку місце знахідки відвідав екіпаж патрульної поліції, за ними приїхали спеціалісти лабораторії ветеринарної медицини – забрати зразки матеріалу для дослідження. За їхніми словами, результати аналізів будуть відомі за 12 годин, їх проводять у Києві, для чого туди і відправили відібрані матеріали. Наразі причини смерті тварини невідомі, а фахівці лише висловили припущення, що тварина померла три доби тому. Після чого її ймовірно і позбулися доправивши до лісосмуги, яку до речі перетворили у стихійне звалище непотрібу й сміття, що важко не помітити коли дерева стоять без листя, а особливо навесні, коли сходить сніг.

По обіді тварину спалили та збиралися закопати прямо на місці виявлення. Цікаво, чи внесено цю справу до ЄРДР, і чому поліцейські навіть не прокоментували цю подію. Добре буде, якщо свиняча труп виявиться не зараженим, якоюсь страшною хворобою, через що можуть бути оголошені надзвичайні карантинні заходи по місту та в регіоні. Тому слідкуємо за подіями і чекаємо результатів досліджень.

А щоб нам не підкладали свиней в прямому і переносному сенсі необхідно підтримувати чистоту, не смітити навколо, а також обов’язково ліквідувати всі несанкціоновані сміттєзвалища, щоб там не з’являлися такі несподіванки!

Цікаво також, що сьогодні вранці під стінами міської ради небайдужі жителі влаштували мітинг через масове отруєння собак в найбільш заселених мікрорайонах Кропивницького, можливо й ця свиня стала жертвою подібного отруєння?

Віталій Приходько

Залишити відповідь