На Бобринеччині безробітні долучаються до благоустрою територій населених пунктів

Про це повідомляють у прес-службі Кіровоградського регіонального центру зайнятості.

Днями фахівцями Бобринецької районної філії обласного центру зайнятості проведено було проведено виїзний День інформації для мешканців Златопільської сільської ради.

У рамках заходу, за участі представників місцевих органів виконавчої влади, самоврядування та роботодавців, відбулась ділова зустріч, під час якої обговорювалися питання щодо забезпечення зайнятості населення, у тому числі, шляхом організації та проведення громадських та інших робіт тимчасового характеру.

Результатом конструктивного діалогу стала домовленість  щодо організації за участі безробітних громадян громадських робіт на території сільської ради.

Сільський голова Віктор Поліщук зазначив, що органи місцевого самоврядування зацікавлені в організації громадських робіт, адже це дає їм можливість виконати певні роботи, важливі для розвитку територіальних громад. Учасники громадських робіт упорядковують території населених пунктів, ремонтують об’єкти соціальної сфери тощо.

Наостанок ділової зустрічі зазначалося, що фахівці служби зайнятості сподіваються на подальшу взаємовигідну співпрацю з органами влади та місцевого самоврядування, а також роботодавцями у напрямку організації громадських та інших робіт тимчасового характеру для зареєстрованих безробітних, адже їх мета завжди була і залишається благородною – щоб чистими і ошатними були населені пункти району, скрізь панували лад і порядок.

Т. Петрова, провідний фахівець з питань зайнятості Бобринецької районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості

Залишити відповідь