На Кіровоградщині в оселі головного редактора районного видання побили вікна

У помешканні головного редактора Компаніївської газети “Степовий край” Тетяни Дзеркаль розбили вікна. Жінка пов’язує цей інцидент з професійною діяльністю, та запевняє, що це сталося після написання у газеті резонансних критичних матеріалів.

Про це Тетяна Іванівна пише у редакторській колонці видання №25 (за суботу 23 червня 2018р.)

У статті редактор розповідає про труднощі, які спіткали її на трудовому шляху та наголошує “бувало всякого, але щоб побили вікна!!! Аж образа за серце бере через таку дріб’язковість. Зараз як актуально- :гранату у вікно – і всі питання”,- пише Тетяна Дзеркаль та підсумовує, що так діє не мафія, яка, на її думку у районі існує, а звичайна шушера. При цьому, Тетяна Дзеркаль зазначає, що завдячуючи сусідам, які нібито бачили, хто саме їхав повз її помешкання незадовго до пригоди, вона достеменно знає особу свого кривдника.

Як стало відомо журналістам Компаньюз з власних джерел, подія трапилася 15 червня вночі. До кімнати помешкання головного редактора влетіло кілька величезних каменів, які просто розтрощили скло на дрібні уламки. Зі слів місцевих мешканців та опираючись на добрий десяток випусків газети “Степовий край” можна сказати, що у матеріалах видання дійсно досить часто друкують “чорнуху” на кількох осіб. Зокрема, найчастіше критикують дії голови ОТГ Олександра Маслюкова і навіть малюють карикатури, та місцевого депутата-бізнесмена Олександра Вороного.

У своїй же жалібній статті Тетяна Дзеркаль відкидає версію, що її кривдником міг бути саме селищний голова Олександр Маслюков, оскільки селищна рада вже два місяці видає власну газету, де і публікують здобутки місцевої влади. Тож можемо зрозуміти, кого саме має на увазі редакторка, пишучи про “кривдника” та закінчує свій допис так:

“Не знаю щодо гранати, але думаю, що мій кривдник на цьому не зупиниться. Тож чекаю написів на паркані або в туалеті. Шушера є шушера.”

У поліції цю подію не коментують, а Олександр Вороний у відповідь на закиди Тетяни Дзеркаль категорично заперечує свою причетність до інциденту, та говорить, що це не його методи і до такого рівня він опуститись не зміг би.

 

Залишити відповідь