На Кіровоградщині Павло Зібров тричі заспіває «ЗА Батьківщину» за п’ятнадцять тисяч доларів?

 

Павло Зібров на Кіровоградщині дасть аж три концерти, агітуючи за кандитів від ВО «Батьківщина», які балотуються до місцевих рад в трьох об’єднаних територіальних громадах – Новопразькій, Приютівській та Дмитрівській.

Як повідомляє Без Купюр, мешканці Нової Праги, де 29 квітня відбудуться перші вибори сільських та селищного голови, а також депутатів органів місцевого самоврядування, розповідають, що на підтримку кандидатів від ВО «Батьківщина» 12 квітня у них проходитиме безкоштовний концерт Народного співака України Павла Зіброва.

Журналісти Без Купюр поцікавившись в столичній арт-агенції про вартість концерту Павла Зіброва в райцентрах Кіровоградщини і по узгодженню зі співаком їм повідомили – вартість одного концерту без врахування технічного і побутового райдерів складає 5 тисяч доларів. А зважаючи на те, що загалом на Кіровоградщині пройде аж три концерти Народного артиста – виходить, що наспіває він на 15 тисяч «зелених».

Однак у «Батьківщині» запевняють, що не мають наміру витрачати такі кошти:

-Павло Миколайович дасть три концерти на Кіровоградщині, де 29 квітня проходитимуть вибори в ОТГ, як меценат і благодійник та член “Батьківщини” безкоштовно, – коментує Голова обласної організації ВО “Батьківщина” Олександр Чорноіваненко.

Хоча зовсім недавно дружина співака повідомляла Вістям, що її чоловік не є членом «Батьківщини».

Залишити відповідь