На Кіровоградщині 2-є учнів не змогли скласти тести ЗНО

Вчора, 22 травня на Кіровоградщині  відбулось зовнішнє незалежне оцінювання з математики. Двоє учнів не змогли  пройти  тестування. Така інформація оприлюднена на офіційному сайті управління освіти, інформує “Кропивницький.UA” передає Компаньюз.

У роботі було задіяно 164 аудиторії, в яких проходили тестування 2303-є випускників, що складає 95,3% від загальної кількості зареєстрованих (всього зареєстрованих 2417 учнів).

Зовнішнє незалежне оцінювання з математики пройшло злагоджено та у відповідно вимогам МОН. Також було забезпечено вчасне, централізоване, безкоштовне підвезення випускників до пунктів тестування.

У ході проведення ЗНО було зафіксовано випадок наявності у 1 абітурієнта мобільного телефону та одна нестандартна ситуація (учень вийшов до вбиральні і не повернувся до аудиторії). Абітурієнт з телефоном був вдалений з аудиторії та втратив можливість здачі даного предмету.

Наступне зовнішнє незалежне оцінювання з української мови та літератури відбудеться 24 травня 2018 року. Працюватиме 31 пункт тестування: 13 в м.Кропивницькому, 5 – у м.Олександріїї, по 2 у м. Новоукраїнка, Благовіщенське, смт. Голованівську, 1 в м.Світловодську.

Залишити відповідь