На території Компаніївського району розпочалася операція «Мак»

Поліція закликає громадян бути законослухняними та дотримуватися чинного законодавства.

На території Кіровоградської області в рамках загальнодержавної операції під умовною назвою «Мак» поліція проводить заходи, спрямовані на виявлення і знищення незаконних посівів нарковмісних рослин маку і конопель, та недопущення витоку в незаконний обіг наркосировини рослинного походження.

 

Поліція вкотре нагадує, що за незаконний посів маку та коноплі передбачені адміністративна та кримінальна відповідальності. Згідно з ст.106-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення незаконний посів або вирощування снотворного маку в кількості до 100 рослин чи конопель у кількості до десяти рослин – тягнуть за собою накладення штрафу до 1,7 тис. грн.. з конфіскацією незаконно вирощуваних нарковмісних рослин.

 

Відповідно до ст. 310 Кримінального кодексу України особам, які здійснюють незаконний посів або незаконне вирощування снодійного маку в кількості від 100 до 500 рослин, чи конопель у кількості від 10 до 50 рослин загрожує адміністративна та кримінальна відповідальність, зокрема, накладення штрафів та обмеження волі на строк до трьох років.

З метою попередження незаконного посіву або вирощування снодійного маку чи конопель, в разі наявної інформації прохання телефонувати до Компаніївського ВП Долинського ВП ГУНП в Кіровоградській області за номером «102» або (0522) 2 01 64.

Поліція закликає громадян бути законослухняними та дотримуватися чинного законодавства.

Заступник начальника Компаніївського відділку

Долинського ВП ГУНП в Кіровоградській області

Володимир Петренко

Залишити відповідь