Офіційна позиція МОЗ України: “Грошей на лікування окохворих не дамо, бо вони всі помруть без варіантів!”

Це рак! Вони всі помруть, вони всі помруть без варіантів! – заступник Міністра охорони здоров’я України Олександр Лінчевський.

Таке сказати, може лише хвора на “рак” мозку людина (авт.)

Заступник міністра охорони здоров’я України Олександр Лінчевський, своїм виступом в Рахунковій палаті України під час розгляду звіту про результати аудиту ефективності використання коштів державного бюджету, виділених Міністерству охорони здоров’я України для лікування громадян України за кордоном, чітко дав зрозуміти, що такі великі кошти виділяти недоцільно, так як вони – громадяни хворі на рак, все одно помруть!

Витяг зі стенограми виступу заступника Міністра охорони здоров’я України А. Лінчевського:

Відносно ефективності. Відносно нерезультативності і неекономно використанні грошей.

У сухому залишку – 25 відсотків пацієнтів, власне, вмирають. Тобто, кожен четвертий лікується за кордоном неефективно. Друзі, колеги! Це рак. Вони всі помруть. Вони всі помруть без варіантів. І ефективність цієї програми нуль відсотків. Ці проблеми,  тобто ці онкологічні захворювання, які, власне вимагають трансплантації кісткового мозку, вони всі закінчуються смертю. Рано чи пізно. Трансплантація нирки, трансплантація серця, вона не продовжує життя на тривалий час. “- сказав Олександр Лінчевський.

З цього випливає, що МОЗ України виступає проти виділення державних коштів на лікування за кордоном онкохворих під приводом того, що вони “все одно помруть”. Прости Господи, але нехай подохне та наволоч, яка дозволяє собі відібрати надію на життя у мільйонів хворих! – Згиньте з моєї Батьківщини, очільники пекла! Ви не маєте права так нахабно роззявляти свою гнилу ротяку і забирати надію на життя  у мільйонів моїх земляків! (авт.)

З січня на Україні впроваджується реформа системи охорони здоров’я, в результаті якої медицина практично повністю стає платною. Громадяни просто зобов’язані підписувати договір на надання послуг з обраним лікарем, або ж взагалі не звертатись до лікарні. – Що це? Як це? Для чого це? (авт.)

Фінасуючи надання первинної медичної допомоги держава виділятиме 370 гривень на рік на одного дорослого пацієнта, який уклав договір, і 814 гривень на дитину до 17 років. При відсутності цього документа сума знижується до 240 гривень в рік. –  Скажіть намилість, чи не “видавити” нас з вами нахрін, приперлась зі США ця (смерть з косою) Уляна Супрун і її поплічники ?!

Абсурд! Просто дикий і небачений досі, абсурд! – Не ковтаймо браття, цього кіндер-сюрпризу, бо він нам вилізе дадеко не боком!

 

Олександр Ящук

Залишити відповідь