Очільник області особисто проінспектував ремонт траси Н-14

26 червня 2018 року голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко побував на ділянці національної автомобільної дороги Н-14 «Олександрівка – Кропивницький – Миколаїв» у Компаніївському районі та ознайомився із ходом ремонту, що триває тут.

Очільника області супроводжували голова райдержадміністрації Олександр Мороз та начальник служби автомобільних доріг в Кіровоградській області Вадим Коюденко. Національна автомобільна дорога «Олександрівка – Кропивницький – Миколаїв» має протяжність у межах Кіровоградської області 128,2 кілометра. Минулого року була розроблена проектно-кошторисна документація на ремонт двох відрізків цієї дороги і визначено підрядників: від 70 до 84 кілометра (генпідрядник ДС «ПРОМ ГРУП») та від 84 до 103 кілометра (генпідрядник ТОВ «Ростдорстрой»).

Загалом оновлений відрізок дороги сполучатиме місто Кропивницький з Бобринецьким районом. На фінансування зазначених ремонтних робіт у 2018 році з державного бюджету передбачено 166,3 млн. грн. Сергій Кузьменко підкреслив, що це стратегічна дорога для області, оскільки сполучає міста і села Кіровоградщини із портовим Миколаєвом. Служба автомобільних доріг провела тендери і залучила до робіт досвідчені підрядні організації із сучасною технікою, яка зараз працює, про що наголосив начальник служби автомобільних доріг в Кіровоградській області Вадим Коюденко. На відрізку від 70 до 84 кілометра дороги вже виконано роботи на загальну суму понад 5,6 млн.грн. Зокрема, на 5 кілометрах траси проведено фрезерування старого дорожнього покриття, регенерацію основи та укладання нижнього і середнього вирівнювального шарів асфальтобетону. Ремонтні роботи на відрізку від 84 до 103 кілометра дороги також тривають – підрядники укладають вирівнювальний шар. Загалом на двох відрізках працює кілька бригад робітників, більше сотні автомобілів і спеціалізованої техніки.

Залишити відповідь