Потяг під назвою “Шкільне життя” відправився ще з одного садочка у Компаніївці

У Компаніївці продовжують балувАти випускники.

Сьогодні, 24 травня, свято випускного балу завітало до Компаніївського садочка ЗДО №1 “Пролісок”.

Традиційно, святковий захід пройшов у рамках веселої, сучасної та креативної програми. Музичний керівник та хореограф Галина Дяжур, як завжди підготувала вражаючий сценарій – сьогодні в стилі “Цікава подорож”.

Малючки- випускники мали змогу проїхатись  імпровізованим швидким потягом, що зупинявся на зірних станція під загальною назвою “Дитинство”. Швидкий поїзд «Знання», який рухається за маршрутом “Дитячий садок «ПРОЛІСОК» – Школа 1-ий клас!” буде відправлений з платформи Тополина № 3 об 11 годині 00 хвилин за місцевим часом “.

Діти співали, танцювали, розповідали вірші про неймовірні дні життя в садочу, співали про смачні обіди, дякували колективу ЗДО, а в подяку батькам заспівали пісню про РОДИНУ.

Моментами, це дійство було таким зворушливим, що на очах у глядачів блищали солоні сльозинки. А що вже й казати про провідників (вихователів), які саме зараз відривають від серця дорогих вихованців?! Не стримали сліз, відпускаючи у доросле шкільне життя своїх рідненьких “манюнь” Кушніренко Т.О. та Жолобова Л.А. А загалом, і дітки і гості отримали масу задоволення, а юні випускники отримали на згадку квитки на імровізований потяг та подарунки.

А це і є надзвичайно креативна, молода та талановита музичний керівник та хореограф Галина Дяжур

Редакція Компаньюз вітає малюків та бажає їм здійснення всіляких задумів, мрій і сподівань!

Залишити відповідь