Правоохоронці повідомили результати акції “ПЕРЕВІЗНИК” у Компаніївському районі

В ході відпрацювання акції “ПЕРЕВІЗНИК” на території Компаніївського району складено 19 адмінпротоколів

Як вже раніше повідомляв Компаньюз, 21 квітня на території Компаніївського району стартувала рейдова перевірка пасажироперевізників з метою профілактики аварійності та зниження тяжкості її наслідків на пасажирському транспорті.

В рамках акції “Перевізник” правоохоронцями було організовано роботу додаткових автопатрулів, які чергували в межах аварійно-небезпечних ділянок на дорогах, та в місцях концентрації ДТП. В ході перевірок особливу увагу було приділено технічному стану транспортних засобів, наявності та доступності аварійних виходів, правильному розташуванню пасажирських сидінь в салоні, умовам, в яких зберігається транспорт на місці стоянки, організації передрейсового технічного огляду машин та медичного огляду водіїв.

При цьому було проведено інформаційно-роз’яснювальна робота серед пасажироперевізників стосовно вимог чинного законодавства у сфері безпеки дорожнього руху, та заборони здійснення перевезень на міжміських автобусних маршрутах протяжністю понад 150 км транспортом, що не обладнаний тахографами. Особливу увагу було приділено перевізникам, що надають послуги з регулярних та нерегулярних перевезень пасажирів і організованих груп дітей.

В ході проведення відпрацювання, правоохорнцями було здійснено огляд автобусів, які використовуються з метою надання послуг населенню з перевезення пасажирів (100 разів).

За результатами перевірки складено 19 адміністративних матеріалів:

  • за ст. 133-1 КУпАП – 5
  • за ст. 121-2 КУпАП- 2
  • за ст. 122 КУпАП – 1
  • понаднормована кількість пасажирів – 3
  • відхилення від визначеного маршруту та уникнення заїду на автостанцію – 7
  • несправності транспортного засобу – 1

Про результати відпрацювання акції “ПЕРЕВІЗНИК” журналістам Компаньюз повідомив начальник Компаніївського районного відділку Долинського відділу Національної поліції України Володимир Хвостов.

 

Залишити відповідь