Рятувальники закликають компаніївчан дотримуватись правил пожежної безпеки

Спекотна та вітряна погода сприяє тому, що пожежі продовжують лідирувати у щоденних зведеннях Служби порятунку. Вогонь безжально «господарює» як у житловому секторі, так і на відкритих територіях Щоб пожеж було якомога менше, рятувальники нагадують громадянам, що займання виникають саме через їх недбалість або незнання правил пожежної безпеки.

18 червня працівники Компаніївського районного сектору Управління ДСНС в Кіровоградській області провели роз’яснювальну роботу серед жителів селища. Під час спілкування з населенням рятувальники нагадали правила безпеки при користуванні газовим обладнанням та побутовими електроприладами, загострили увагу на стані електромереж та на небезпеці спалювання сміття й сухої трави безпосередньо біля житлових будинків, сінників, господарчих будівель. Не залишили поза увагою рятувальники й питання дитячої безпеки, оскільки залишені без нагляду малюки часто стають не тільки винуватцями надзвичайних подій, а й жертвами власної необережності та необачності .

Зважаючи на те, що триває сезон літнього відпочинку, увагу співрозмовників рятувальники зосередили і на правилах поведінки під час відпочинку в лісі та біля водойм, а також попередили про небезпеку виявлення боєприпасів часів ІІ Світової війни. А для того, щоб правила безпеки міцно закріпились у пам’яті та стали основою життя, працівники пожежно-рятувальної служби залишили громадянам застережні листівки і нагадали, що у випадку надзвичайної події чи ситуації потрібно, не гаючи часу, звертатись за допомогою до Служби порятунку за телефоном «101».

Прес-служба Компаніївського РС УДСНС в області

Залишити відповідь