“Серце віддаю дітям”: Вчителі КЗ “Компаніївське НВО” зробили приємний сюрприз учням

Вчителі КЗ “Компаніївське НВО” заспівали пісню своїм майбутнім випускникам в день останнього дзвінка.

Бути вчителем – високе покликання. Праця вчителя нелегка: це відповіді на тисячі «чому», це гори різноманітної літератури, це кілометри шляху, пройдені по класній кімнаті, це кілограми зошитів, це радість спілкування з учнями, це гіркота свого безсилля в якийсь момент, це нескінченний пошук досконалості у всьому, прагнення дійти «до самої суті». Як і раніше, вчитель має бути зразком у всьому – в спілкуванні, культурі, манері триматися, бути креативним та впевненим у собі.

Саме такі вчителі, що віддають серце, душу, івсього себе дітям, працюють у комунальному закладі “Компаніївське НВО” і таланту з креативом їм не позичати. Проводжаючи “своїх дітей” у доросле життя, вони гарно та зворушливо заспівали пісню своїм майбутнім випускникам під час святкової лінійки.

“Автором ідеї та безпосереднім ініціатором була наша директор Потєхіна Наталія Дмитрівна – саме вона запропонувала педагогічному колективу заспівати пісню для наших любих учнів під час урочистої лінійки в день останнього дзвінка. Ідею, сповнену креативу, підтримали заступник з навчальної роботи Шахназарова Алла Павлівна, класні керівники Безугла Людмила Григорівна та Ахмедова Юлія Нодіржонівна, мама учня і просто вчитель закладу Зінченко Людмила Вікторівна і я, як мама 11-ти класника і викладач НВО. Для дітей це був сюрприз- ми готували потай, і вони були просто вражені та гучно плескали у долоні”, – говорить мама 11-ти класника і вчитель КЗ “Компаніївське НВО” Олена Бутько.

Компаньюз пропонує і нашим читачам переглянути, як це було.

Залишити відповідь