Скандально відому трасу Н-14 таки відремонтують

Тендер на ремонт скандально відомої траси Н-14 Олександрівка-Кропивницький-Миколаїв відкрито. На реконструкцію та ремонтні роботи планують витратити 138 мільйонів грн.

Згідно оприлюдненій інформації на сайті публічних закупівель Prozorro, мова йде про капітальний ремонт відрізку автомобільної дороги протяжністю 7 км між 165 та 172 кілометрами. Офіційним замовником на виконання ремонтних робіт виступає Служба автомобільних доріг в Миколаївській області.

За вимогою замовника підрядник має виконати: «будівництво, укладку подушки і фундаменту та покриття дороги». Строк відведений на виконання робіт – до 31 жовтня 2019р.

Очікувана оціночна вартість предмету закупки згідно зі змістом тендерних документів складає 138 209 840,00 грн. Тож на ремонт 1 км мають витратити 20 мільйонів грн.

Згідно результатом попередніх розрахунків Національного секретаріату CoST Ukraine, станом на березень 2017р. середня вартість ремонту 1 км дороги в Україні становила 12,23 млн. грн.

Стан автодороги державного значення Н-14 багато років є приводом для претензій можновладцям, та стала одним з мемів українського сегменту соціальних мереж. Тож будемо сподіватись, що вже наступного року ситуація зміниться в кращий бік. А плануючи поїздку на відпочинок до морського узбережжя в цьому році, радимо все таки скористатись послугами Укразалізниці.

Залишити відповідь