Скільки коштує житло у Кропивницькому та Компаніївці у 2018р.

Ціни на добротне житло у Кропивницькому та Компаніївці в 2018 році різняться мало, а подекуди райцентр навіть “обходить” обласний.

Яке житло шукають потенційні покупці у Кропивницькому

За статистичними даними агентств нерухомості м. Кропивницький, найбільшим попитом серед потенційних покупців житла в обласному центрі користуються квартири з сучасним ремонтом. Понад 70% потенційних покупців не розглядають варіанти квартир без ремонту, оскільки не мають бажання самостійно займатись ремонтними роботами.

Для потенційних клієнтів важлива локація житлового багатоквартирного будинку. Найбільш пріоритетні об’єкти, розташовані поруч з транспортною розв’язкою. А також, майже 20% покупців враховують наявність освітніх установ, зручної транспортної розв’язки та супермаркетів, поруч з будинком.

Мінімальні ціни на квартири у Кропивницькому

Станом на травень 2018 цінова лінійка на однокімнатні квартири з ремонтом у центрі Кропивницького стартує від 15 тисяч доларів і може сягати понад 40 тис. Такий великий розрив у ціновій лінійці пояснюється якістю того ж ремонту, наявністю брендової сантехніки, автономного опалення, системи кондиціонування та домофона, і зокрема залежить від розміщення житла у будинку і поверху у багатоповерхових будинках. Трохи дешевше, починаючи від 13 тисяч доларів, може коштувати така ж однокімнатна квартира у спальному районі міста та на його околицях.

За двокімнатну квартиру у центрі Кропивницького доведеться викласти від 18 а за трикімнатну від 20 тисяч доларів США. А такі ж самі, по кількості кімнат, квартири у спальних районах обійдуться дешевше всього на 1-2 тисячі.

Яке житло користується попитом у Компаніївці

У районному центрі Компаніївка, що розташований за 30 км від обласного центру, у фонді житлових приміщень значною мірою переважають приватні будинки, є один 5-ти поверховий та кілька десятків двоповерхових.

Основним попитом , серед потенційних покупців, що мають бажання купити житло в Компаніївці, користуються приватні будинки з усіма зручностями, неподалік центру з приватизованою присадибною ділянкою та надвірними спорудами.

Значно менше цікавляться покупці житлом в районі Залісся та Деризовки. Відповідно житло в цих районах зазвичай коштує дешевше.

Ціни на житло у Компаніївці

Щоб придбати добротну квартиру у Компаніївці в 5-ти поверховому будинку доведеться викласти:

  • 1 кімнатна – від 400 тисяч гривень;
  • 2 і 3 кімнатна – від 420 тисяч гривень.

Трохи дешевше обійдеться таке ж житло у двоповерхових будинках – від 340 тисяч гривень, окрім тих, що розташовані у центрі по вулиці Вишневій.

Ціни ж на приватні будинки у Компаніївці, досить різноманітні і можуть значно коливатись в залежності від місця розташування, наявності комунікацій, квадратури помешкання та земельної ділянки, а ще від «хочу» продавця. Наприклад – цегляний будинок без ремонту по вул. Перемоги, з пічним опаленням, без комунікацій, загальною площею 40 м2 нині продається за ціною 9 тис. доларів (234 тис.гривень) !!!

В той же час, коли майже такий самий за площею будинок, що розташований ближче до центру по вул. Садова (центральна вулиця), з газовим опаленням , ремонтом і комунікаціями продають за 8.500 (221 тис. грн.) з можливим торгом.

Вартість великих будинків з євроремонтом та поєднаних квартир з переплануванням сягає понад 700 тисяч гривень. Саме зараз подібний будинок у Компаніївці по вул.Набережна продають на OLX за ціною 787 тисяч 215 грн. тобто майже 30 тисяч доларів.

Залишити відповідь