У Губівці відбувся День інформації з приводу зайнятості сільського населення

Днями Компаніївською районною філією Кіровоградського обласного центру зайнятості було проведено виїзний День інформації для мешканців Губівської сільської ради.

Про це повідомлють у прес-службі Кіровоградського обласного центру зайнятості 

 Під час заходу незайнятому населенню була надана корисна інформація про стан місцевого ринку праці, перспективи працевлаштування громадян, які проживають на території даної сільської ради, можливості тимчасової зайнятості та професійного навчання. Загалом заходами охоплено близько 40 мешканців цієї сільської ради.

За участі представників місцевого самоврядування, роботодавців та соціальних партнерів відбулася ділова зустріч щодо спільних дій у напрямку забезпечення зайнятості селян та можливості організації та проведення громадських та інших робіт тимчасового характеру. Під час обговорення спільного плану дій, сторони дійшли домовленості щодо подальшої плідної співпраці Компаніївської районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості з сільгосппідприємствами сільради у напрямі організації тимчасових робіт.

 

Під час зустрічі присутні обговорили подальшу співпрацю в організації громадських робіт за участі зареєстрованих безробітних, адже з одного боку такі роботи сприяють матеріальній підтримці безробітних мешканців, з іншого – задовольняють суспільні потреби територіальних громад.

Окрім цього, у рамках заходу діяли консультпункти, де бажаючим надавалися індивідуальні консультації з елементами мотивації особи до активної поведінки на ринку праці, а також з юридичних та інших питань, пов’язаних з працевлаштуванням та підбором кадрів.

А. Ярошук, провідний фахівець з питань зайнятості відділу надання соціальних послуг Компаніївської районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості

Залишити відповідь