У Компаніївському районі правоохоронці розпочинають акцію «Перевізник»

 

Сьогодні, 20 квітня, на території Компаніївського району з метою профілактики аварійності та зниження тяжкості її наслідків на пасажирському транспорті, стартує рейдова перевірка пасажироперевізників.

Про це журналістам Компаньюз повідомив начальник Компаніївського районного відділку Долинського відділу Національної поліції України Володимир Хвостов.

«В рамках акції правоохоронцями буде організовано роботу додаткових автопатрулів, які чергуватимуть в межах аварійно-небезпечних ділянок на дорогах та в місцях концентрації ДТП. В ході перевірок особливу увагу буде приділено технічному стану транспортних засобів, наявності та доступності аварійних виходів, правильному розташуванню пасажирських сидінь в салоні, умовам, в яких зберігається транспорт на місці стоянки, організації передрейсового технічного огляду машин та медичного огляду водіїв.

При цьому буде проведено інформаційно-роз’яснювальна робота серед пасажироперевізників стосовно вимог чинного законодавства у сфері безпеки дорожнього руху, та заборони здійснення перевезень на міжміських автобусних маршрутах протяжністю понад 150 км транспортом, що не обладнаний тахографами. Особливу увагу буде приділено перевізникам, що надають послуги з регулярних та нерегулярних перевезень пасажирів і організованих груп дітей.

Також поліцейські будуть постійно моніторити причини порушень, які найчастіше призводять до виникнення аварійних ситуацій і дорожньо-транспортних пригод, та здійснюватимуть негайне реагування на будь-які види порушень.

З метою підвищення ефективності заходів планується створити мобільні групи, до складу яких буде залучено представників територіальних підрозділів Укртрансбезпеки, засобів масової інформації та громадських організацій. А також на умовах партнерства і взаємодії залучимо до проведення відповідних заходів представників державних контролюючих органів, органів влади та місцевого самоврядування», – розповів Володимир Олександрович.

Залишити відповідь