У Компаніївці відбулась толока в місцях відпочинку

У Компаніївці сьогодні прибирали місця відпочинку у лісі та біля Андріянів ставу.

Сьогодні, 5 травня у смт. Компаніївка відбулась толока. Учасники акції прибрали залишене сміття на території лісу та на березі місцевого ставка. Загалом в акції взяли участь всього 60 мешканців райцентру, зокрема працівники державних установ, селищної ради, комунальних закладів та районної адміністрації.

Про це, на своїй сторінці у соцмережі Facebook, з певним обуренням, повідомляє депутат Компаніївської ОТГ Оксана Вьюн.

Повернулась з субоника в рамках акції “За чистий ліс” злюща, як пес!
Можете кидати в мене каміння, але я скажу так: ” левова частка населення нашого райцентру не є людьми! Це реально звірі! І зараз я поясню, чому саме:
1) На суботник, про який було оголошено заздалегідь, прийшло близько 60 чоловік – працівники держустанов, слищної ради, райдержадміністрації, кілька депутатів ОТГ і “0” свідомих мешканців!
2) Спільними зусиллями назбирали цілий причіп сміття. І що обурює в край – у місцях відпочинку на березі ставка його практично не було, а от в самому лісі нас чекало багато приємних сюрпризів. В основному це були міні-сміттєзвалища побутових відходів!
3) В селищі, де приблизно 2 тисячі приватних будинків вже кілька років здійснюється централізований вивіз сміття. Але чомусь, з комунальним підприємством заключено лише близько 300 договорів. А коштує така послуга 10-15 грн. на місяць. Шалені гроші, правда? – Дорого, віднесу краще в ліс.
Дикі тварини і крапка, бо лиш тварина гадить під себе і чекає поки хтось прийде та прибере.

Залишити відповідь