У Компаніївці майбутнім випускникам шкіл презентували благородну професію

 

Майбутнім випускникам комунального закладу «Компаніївське НВО» презентували екскурсійний захід «Моя майбутня професія – ветеринар». Організатором такої презентаційної екскурсії став Компаніївський районний центр зайнятості спільно з керівництвом Компаніївського коледжу ветеринарної медицини БНАУ.

 

В ході ознайомлюючої екскурсії, що проходила на базі навчально-виробничої клініки коледжу, заступник директора з практичної частини Олексій Омельчук розповів гостям про те, як клінічне відділення було засновано у 1990 –му році, з метою забезпечення повноцінної практичної підготовки спеціалістів. І якщо все починалось з одного приміщення, де утримувались кілька голів ВРХ та свиней, то на сьогоднішній день виробнича база може похвалитись сучасно обладнаниними корівником, свинарником і навіть страусиною міні-фермою.

Також під час проведення заходу учасники мали змогу переглянути майстер-класи від викладачів та студентів Компаніївського коледжу ветеринарної медицини, та побачили на власні очі, як проводиться провели огляд тварин, щеплення та алергічна діагностика.

 

По закінченню екскурсійного заходу, Олексій Омельчук запропонував усім зацікавленим вступити до Компаніївського коледжу ветеринарної медицини БНАУ для здобуття такої благородної професії, як ветеринарний спеціаліст.

Залишити відповідь