У Компаніївці провели весняну толоку та перетворили смітник в клумбу

Вчора, 13 квітня, у Компаніївці в рамках акції «Місячник благоустрою, озеленення та поліпшення санітарного стану територій» пройшла загальноселищна толока, в якій взяли участь працівники селищної ради, комунальних підприємств, учні та педагогічні колективи закладів освіти Компаніївської територіальної громади, а також співробітники структурних підрозділів Компаніївської райдержадміністрації, державних установ та організацій. Спільними зусиллями було приведено до ладу території паркових зон, скверу, вулиць, прибудинкових територій та тротуарів.

За ініціативи депутатів Компаніївської ОТГ Олександра Вороного та Ігора Доцюка при підтримці голови ОТГ Олександра Маслюкова та ФГ «Олійников» силами КП «Благоустрій» на території селищного кладовища біля автомобільного під’їзду було встановлено клумбу. Раніше саме в цьому місці малосвідомі громадяни самовільно влаштували смітник, що виглядало не зовсім естетично.

Тож депутатський корпус на чолі з головою ОТГ щиро дякують ініціативним депутатам за небайдужість, та закликають громадян бути свідомими, не нехтувати чужими стараннями і складати сміття у спеціально відведених місцях.

3 коментарі до новини “У Компаніївці провели весняну толоку та перетворили смітник в клумбу

Залишити відповідь