У Компаніївці шаленими темпами розвивають інфраструктуру

Останні кілька років Компаніївка є досить прогресивним населеним пунктом, а зі створенням об’єднаної територіальної громади інфраструктура населених пунктів почала розвиватись ще активніше.

Нещодавно у центральному парку, який є місцем проведення різних культурно-масових заходів провели реконструкцію відпочинкових зон. Облаштували пішохідні доріжки фігурними елементами мощення та встановили нові лавки. 

Значні позитивні зміни відбулися і в загальноосвітніх закладах громади – на харчоблоці комунального закладу «Компаніївське НВО», де протягом багатьох років матеріально-технічна база не оновлювалася було встановлено дві нові електроплити та витяжну систему. Нову сучасну огорожу та ігровий майданчик отримала Компаніївська ЗОШ І-ІІ ст. У Голубієвицькій школі також з’явились ігровий майданчик та вуличні спортивні тренажери. А в одному з дитячих садочків вже облаштовують інтерактивну кімнату.
 
А однією з найяскравіших подій цієї весни  у Компаніївці став капітальний ремонт дорожнього покриття у провулку Вишневому, де раніше асфальтного покриття не було взагалі, та по вулиці Яновського. Жителі цих вулиць були наскільки щасливі, що гуртом влаштували справжнє свято (з шашликами і музикою) в день завершення ремонтних робіт. Без гучних гулянь, але з великою радістю святкували реконструкцію вулиць і мешканці  с. Антонівка, що нині входить до ОТГ. І найближчим часом капітальний ремонт виконають ще на двох вулицях.
І це лише кілька фактів, про які вдалося дізнатись журналістам Компаньюзу. Шкода, що тамтешні місцеві ЗМІ не висвітлюють такі суттєві зміни у Компаніївській громаді.

Залишити відповідь