У Кропивницькому відбувся тематичний “блакитний” флешмоб

Сьогодні, 2 квітня у Кропивницькому в рамках акції «Кропивницький у блакитному» пройшов флешмоб містян, мето якого було привернення уваги до проблеми аутизму. Місцеві мешканці вдягли вбрання та озброїлись повітряними кульками блакитного кольору.

Організатором такого заходу стала голова ГО «Серце матері» Людмила Шукрута, яка і об’єднала активних матерів дітей та молоді з інвалідністю. Інспектори патрульної поліції разом з представниками управління забезпечення прав людини Національної поліції в Кіровоградській області, також приєднались до флешмобу, та одягли блакитні стрічки на зап’ястя.

 

Нагадаємо, аутизм – не є хворобою, це комплексне порушення розвитку індивіда, наслідком якого є погіршення вимови, запізніла реакція на зовнішні подразники, вади у спілкуванні та пригнічена поведінка. При цьому, вчасне виявлення ознак аутизму є гарантією подолання проблеми – постійна інтенсивна робота з психологами та активна участь оточуючих допомагає дітям адаптуватися в соціумі та дає можливість жити повним життям.

Залишити відповідь