Хліб з небезпечною “начинкою”: працівник “Кіровоградхліб 2014”навмисно вкладав цвяхи у хлібобулочні вироби

У Кропивницькому один з працівників хлібзаводу навмисно встромляв цвяхи у готові батони через низьку зарплату

Про це пише “Утренний город” 

Мешканці Кропивницького неодноразово знаходили металеві “сюрпризи” у продукції місцевого виробництва, яке до речі, забезпечує хлібобулочними продуктами і Компаніївський район.
Найдивнішим у цій історії є те, що цвяхи знаходились і в нарізаних батонах, а значить потрапили вжу готовий продукт, а не до тіста.
 
“Виявивши металевий “сюрприз” у батоніта обурившись побаченим, я одразу написала пост у Фейсбуці, бо я споживач і хочу отримувати якісний продукт”, — розповіла журналісту покупчиня Анастасія Яременко.
Користувачі соцмережі відреагували на публікацію одразу, та почали закликати владу і контролюючі органи провести розслідування, бо подібна “начинка” в батонах може спричинити негативні наслідки для людини.
Протягом короткого часу на з’вязок з журналістом “Первой городской” вийшла керівниця підприємства ТОВ “Кіровоградхліб 2014” Владилена Умнова. Під час особистої зустрічі вона пояснила, що сама шокована цим випадком. На території підприємства негайно було проведене розслідування, з’ясовані причини та вжиті заходи.
— Жінку, яка поскаржилася на цей випадок у соцмережі, я попрохала сфотографувати етикетку від хліба. Це для того, щоб побачити зміну та хто був майстер. Цвях міг потрапити лише під час запаковки. На фото видно, що батон був порізаний. Якщо б цвях потрапив до тіста, то під час його порізки в машині одразу зламався би стрічковий ніж. Інформації про пошкодження машини не надходило. Відповідно я повністю виключаю, що цвях потрапив до хліба через тісто та всі можливі джерела окрім людського фактору. Провівши розслідування, ми з’ясували, що причетним до цього випадку, ймовірно, міг бути один з наших працівників. Після порізки хліб запаковується. До буханки прикладається етикетка з номером запакувальника та номером зміни, після чого порізана буханка кліпсується в пакеті. Звісно, ми одразу виявили, хто міг бути причетним до цього інциденту, — розповіла Владилена Умнова.
Начальниця підприємства зазначила, що коли підозрюваному поставили кілька запитань та попрохали пояснити скоєне, чоловік нагнув голову та стояв мовчки.
— Людина, яка не погодилася б зі звинуваченнями, виказала б слова незгоди. Тут була просто мовчанка. Без пояснень. Також зазначу, що людина в цеху працює не сама і за нього б мали заступатися колеги, але цього також не було — розповідає Владилена Умнова, — Ми припускаємо, що людина була невдоволена рівнем своєї заробітної плати на посаді пакувальника, тому вчинила цей саботаж. Низка фактів, які вказували на цього чоловіка, стали причиною для негайного його звільнення.
Владилена Умнова зазначила, що правоохоронців про інцидент не сповіщали, бо не мали чіткої доказової бази щодо вчинку чоловіка: “Ми знаємо, що це він, але довести це не можемо”.
Цього місяця в соцмережі з’являлася інформація про два випадки хліба з цвяхами, і в першому батон був не порізаний, а цілий. Цей випадок керівниця ПАТ “Кіровоградхліб 2014” пояснила також людським фактором та не виключає втручання працівників і ймовірно звільненого робітника.
Владилена Умнова порадила покупцям не викидати етикетку від придбаного хліба та кліпсу. За інформацією, вказаною на них, можна легко встановити людей, які були задіяні до випікання та фасування продукції.
Редакції«Первой городской» не вдалось зв’язатися зі звільненим з хлібзаводу чоловіком. У разі його бажання висловити свою версію події редакція готова вислухати та надрукувати продовження матеріалу на шпальтах видання.

Залишити відповідь