Через непорозуміння в родині дівчина з Устинівського району 2 доби ховалась на горищі

Повідомлення про зникнення жительки Устинівського району надійшло до поліції 15 червня близько 16-ї години. Дільничному інспектору поліції зателефонували родичі дівчинки, які повідомили, що вже добу самостійно шукають дитину, однак не можуть ніде її знайти.

Про це пише Без купюр передає Компаньюз

Керівник Устинівського відділення поліції Віктор Московець по тривозі зібрав особовий склад, аби залучити до пошуків.  На заклик про допомогу негайно відгукнулися працівники Державної служби з надзвичайних ситуацій, військкомату та активні представники громади.

Голова фермерського господарства села Криничного Володимир Петренко направив на місце пригоди для організації пошуків усіх працівників, задіяних на будівельних роботах та зборі урожаю. Місцевий єгер Руслан Кравченко скликав своїх колег та мисливців. На пошуки дитини відгукнулися також голова селищної ради села Криничного, директор школи, де навчається дівчинка, місцева служба таксі, небайдужі мешканці села, друзі та однокласники дівчинки разом зі своїми батьками.

Обхід і ретельну перевірку території спільно з поліцейськими проводили близько 80 осіб. За 6 годин активного пошуку зниклу 14-річну дівчинку вдалося знайти.

Як з’ясувалося, дитина майже дві доби переховувалася на горищі покинутого будинку і не наважувалася виходити зі своєї «схованки». Почувши голос однокласників, які разом із поліцейськими перевіряли будівлю, дівчинка наважилася відгукнутися.

Поліцейським пощастило знайти 14-річну «втікачку» живою і неушкодженою. Нині з дитиною працюватимуть психологи. Роз’яснювальну роботу поліцейські проведуть також і з родичами неповнолітньої, аби допомогти рідним людям знайти порозуміння та більше не доводити ситуацію до крайнощів, повідомляє сектор комунікації ГУ Нацполіції області.

Залишити відповідь