Чотири сільські будинки культури Компаніївського району отримають нові ноутбуки

Чотирьом сільським будинкам культури Компаніївського району придбають новенькі ноутбуки за кошт районного бюджету. Ініціатором такої матеріальної підтримки закладів виступив голова Компаніївської районної державної адміністрації Олександр Мороз.
За словами голови РДА, це не буде поодинокою акцією, галузь культури не повинна триматися лише на ентузіастах. Заклади, які днями отримають ноутбуки, обиралися просто: минулого року вперше в районі відбувся гала-концерт культурно-мистецької акції «Моя ти земле калинова – ти в серці кожного одна». Кращими творчими колективами району стали представники Мар’ївського, Сасівського, Лозуватського ,та Червонослобідського сільських будинків культури. Ці заклади з метою подальшого заохочення і отримають нову комп’ютерну техніку.
Акція, спрямована на пошук та підтримку талановитих земляків, підтвердження самобутності аматорських творчих колективів та майстрів народних ремесел стала щорічною, і, можливо, у 2018 році увагу журі та матеріальне заохочення одержать інші будинки культури чи клуби.

Залишити відповідь