Як Компаніївка святкувала свій 243-й день народження

 

«Там, де музика грає – все село гуляє», саме під таким лозунгом вчора, 27 травня Компаніївка відзначала День селища.

Попри вітряний і досить прохолодний недільний ранок, у центральному парку селища вже о дев’ятій ранку почали метушитись організатори та збиратись гості. Привітати Компаніївку з її 243-м днем народження з’їхались люди з всього району та області, а двоє народних депутатів, Олександр Горбунов та Дмитро Лінько, завітали прямо зі столиці.

 

Урочистості, розпочались віршованими словами ведучих:

Будь славна, Компаніївко чудова! І всі, хто завітав насвято.

Хай воно зігріє всіх добром, граним настроєм, надією, теплом.

Апетитом, ароматом з перцем. Щоб раділо і співало серце!

Будьте ж всі, як сало ви рум’яні. Сильні, гарні і в піснях вправні!

 

Свої вокальні номери продемонстрували присутнім місцеві аматори Влад Найда, Ярина Долінко, вокальні гурти «Експромт», «Співограй» та вихованці Арт студії “Patifon”. Танцювали для глядачів вихованці школи спортивно-бального танцю “ONE STEP”.

З вітальним словом до присутніх звернувся селищний голова Олександр Маслюков та побажав всім миру, злагоди і затишку, а Компаніївці процвітання.

Нардеп Олександр Горбунов також бажав процвітання селищу і пообіцяв, що разом з депутатом обласної ради Олександром Шевчуком, зроблять все, аби Компаніївська ОТГ отримала субвенцію з держбюджету для капітального ремонту доріг.

 

Колега Горбунова Дмитро Лінько, який завітав на традиційне свято до Компаніївки вперше зазначив, що атмосфера у Компаніївці така надзвичайна, що сюди хочеться повертатись знов і знов. А також зауважив, що Компаніївська ОТГ показує блискучий темп розвитку, і є чи не найпершою в області, яка створила власне періодичне видання, і для його розвитку подарував цифровий фотоапарат, а футбольній команді «Дружба» шкіряний м’яч.

Перший заступник голови Компаніївської райдержадміністрації Олександр Ткаченко привітав присутніх зі святом, побажав щастя, любові і достатку кожній родині, вулиці і кожному дому. А також переказав щирі вітання від голови Кіровоградської облдержадміністрації Сергія Кузьменка та вручив селищному голові Олександру Маслюкову грамоту за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, та особистий вагомий внесок у розвиток місцевого самоврядування і активну громадську позицію.

 

Наша землячка з Малої Виски Народна артистка України Тетяна Піскарьова вітала мешканців своїми піснями у живому виконанні понад годину. Спочатку виступала на сцені, а потім спустилась до глядачів і жваво спілкувалась з танцюючої малечею біля сцени.

Переглянути її виступ та привітати мешканців зі святом приїхав добрий товариш селищного голови Компаніївки, міський голова Малої Виски Юрій Гульдас.

Біля ставка традиційно кипіла «Козацька каша», якою могли пригощатись всі бажаючі, а для малюків розрізали величезний святковий торт.

Завершилось святкування дискотекою та святковим феєрверком.

 

 

Залишити відповідь