Охоронці Березкіна побилися з поліцейськими

В суботу, 23 червня, в обласному центрі сталася резонасна ситуація за участю народного депутата України Станіслава Березкіна.
 Про це пише Репортер
Справа в тому,  що нардеп, перебуваючи за кермом автомобіля Мерседес, був зупинений працівниками патрульної поліції за порушення правил дорожнього руху. Втім, член «Партії відродження»,  відмовився виконувати законні вимоги правоохоронців та вчинив злісну непокору поліцейським.
Як пізніше виявилося, на перехресті вулиць Дворцова та Декабристів,  поліцейські зупинили транспортний засіб водій, якого був запідозрений у керуванні транспортним засобом перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння. Коли йому було запропоновано пройти освідування на факт наявності в його організмі заборонених речовин, категорично відмовився це зробити. Ну а під час складання відповідних адміністративних матеріалів працівники його приватної охорони почали чинити злісну непокору працівникам поліції, що виражалось у недопущенні останніх до автомобіля та інших діях, що не давали змогу фіксувати факт адміністративного правопорушення.
У підсумку, всі чотири сек’юріті були доставлені до Кропивницького ВП ГУНП в Кіровоградській області для встановлення персональних даних.
Відносно трьох із них складено матеріали щодо притягнення їх до адміністративної відповідальності за вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 185 КУпАП, не затримувалися.
Як повідомляється, експертиза, щодо наявності алкоголю в крові пана Березкіна, так і не відбулася.
За вищезгаданим фактом розпочато кримінальне провадження та внесено відомості до ЄРДР за ознаками вчинення кримінального правопорушення, відповідальність за яке передбачена ч. 2 ст.342 КК України.

Залишити відповідь