27 травня з новою концертною програмою до Компаніївки завітає Тетяна Піскарьова

Привітати мешканців райцентру з 243-м днем народження 27 травня приїде Заслужена артистка України Тетяна Піскарьова.
Концерт проходитеме 27 травня об 11:00год. у центральному парку біля фонтана за підтримки Аграрної партії в особі Юрія Крутька.
Довідково з Вікіпедії про співачку:

Тетяна Піскарьова народилася 31 серпня 1976 року в місті Мала Виска, Кіровоградської області. Ще навчаючись в Криворізькому музичному училищі у класі фортепіано, юна співачка розпочала свою трудову діяльність викладачем вокалу в Криворізькій музичній школі №8. У 1995 році, після закінчення музичного училища, працювала в Центрі дитячої творчості керівником дитячого гуртка «Горицвіт». У 1997-му – створила і стала керівником Дитячого театру естради «Аліса» в Кривому Розі.

Протягом 1997-2001 років творчу роботу з дітьми вона поєднувала з сольною виконавською діяльністю та навчанням у Миколаївській філії Київського національного університету культури та мистецтв (спеціальності – «режисер масових заходів та видовищ» і «організатор дозвілля»).

З 1997 року Тетяна Піскарьова бере участь в різноманітних Всеукраїнських та міжнародних пісенних конкурсах і фестивалях естрадних виконавців, стає лауреатом та володаркою не одного десятка Гран-прі.

Для професійної реалізації кар’єри співачки в 2000 році Тетяна Піскарьова переїжджає до Києва. З того часу співачка стала постійною учасницею концертів, присвячених державним та професійним святам, а також брати участь у зйомках популярних телепроектів. У рамках державної програми «Дні української культури» під керівництвом легендарного режисера Бориса Шарварка Тетяна виступала в концертних залах Казахстану, Туркменистану, Білорусі, Молдови та Сибіру.

Діяльність у столиці

У столиці Тетяна Піскарьова продовжує поєднувати артистичну діяльність з науково-педагогічною. У період з 2000 до 2008 року вона працює викладачем, старшим викладачем, доцентом кафедри естрадного співу Київського національного університету культури та мистецтв.

З 2001 року Тетяна працювала артистом-солістом Зразково-показового оркестру Збройних Сил України, а у березні 2002-го разом з делегацією МВС України відвідала з концертною програмою наш миротворчий підрозділ в Косово, за що отримала звання учасника бойових дій.

19 грудня 2003 року Тетяні Піскарьовій присвоєно почесне звання «Заслужений артист України».

У 2008 році Тетяна Піскарьова стає вокальним тренером телевізійного проекту «Фабрика зірок-2», у наступному – «Фабрика зірок-3» на Новому каналі. Також у 2009-му співачка Тетяна представляє авторську методику з розвитку вокальної майстерності «Я і мій голос» та працює автором і ведучою програми «Батьківські збори» на радіостанції «Ера-ФМ».

У 2010 році Тетяна Піскарьова знімається в художньому фільмі українського режисера Олександра Даруги «Гербарій Маші Колосової», стає спеціальним експертом і коментатором «Євробачення-2011» і тренує вокал учасників музичного талант-шоу «Народна зірка» на телеканалі «Україна». У цьому ж році співачка засновує відому в Україні «Фабрику Естради Тетяни Піскарьової».

З 2009 року Тетяна організувала та стала режисером-постановником наступних благодійних заходів: – фестивалю «Любов – це Я!» за участю дітей-сиріт і своїх підопічних артистів з телевізійного проекту «Фабрика зірок», – дитячих концертів на підтримку хворих дітей «Пісенька року» та «Птах надії», – дитячого музично-літературного проекту «Чотири сезони поезії та краси», – концертів-казок за участю дітей та зірок «Загадаю Миколаю», – Всеукраїнського конкурсу естрадного вокалу «Місто мрії».

З вересня 2012 року Тетяна Піскарьова працює в Київській муніципальній академії естрадного та циркового мистецтв кафедри музичного мистецтва.

Через кілька місяців після початку російської збройної агресії проти України Тетяна Піскарьова написала пісню «Мамина молитва», яка стала першим «Музичним листом на війну» з однойменного циклу пісень співачки. Далі були представлені пісні: «Мій тато – герой!», «Расскажу тебе о любви», «Хоробре серце», «Обними меня» та «Вставай, о земленько моя». З цим унікальним музичним проектом співачка дала десятки благодійних концертів, об’їздивши військові частини та шпиталі на Донеччині, Київщині, Житомирщині, Львівщині, Чернігівщині та ін.

Концертні тури

З початку 2014 року Тетяна дала близько 100 концертів, в тому числі сольних, у таких містах, як Київ, Львів, Кривий Ріг, Тернопіль, Миколаїв, Житомир, Южноукраїнськ, Івано-Франківськ, Рівне, Хмельницький, Кам’янець-Подільський, Олександрія, Котовськ, Миргород, Трускавець, Попасна, Чортків, Борщів, Мала Виска, Мостиська, Стара Синява, Поляна, Драбів, Чорнобай, Заліщики, Біла Церква та багато інших. Спеціально для української діаспори влітку 2014-го менеджментом співачки було організовано та проведено 2 сольних концерти в Іспанії.

Редакція Компаньюз з нетерпінням чекає концерту Тетяни Піскарьової у Компаніївці і сподіваємось, що 10 днів минуть швидко і всі ми матимемо можливість почути живе виконання пісень артистки.  А поки що, пропонуємо переглянути відео з виспупу співачки.

 

 

 

One thought on “27 травня з новою концертною програмою до Компаніївки завітає Тетяна Піскарьова

Залишити відповідь