Microsoft запускає Minecraft: Education Edition

Microsoft хоче, щоб діти грали в Minecraft в класі, і сподівається, що школи не просто дозволять це, але підтримають їх. Вони запускають версію Minecraft, яка називається Minecraft: Education Edition, ця гра включає в себе кілька класних інструментів і спосіб створити обліковий запис для кожного учня в класі або районі.

Minecraft Education Edition – дещо видозмінена версія однієї з найпопулярніших ігор у світі. Перед гравцями – великий світ, що складається з кубічних блоків, якими можна маніпулювати найрізноманітнішим чином. Наприклад, створювати споруди будь-якої складності, досліджувати світ, воювати з іншими гравцями. Гра стала однією з найпопулярніших за всю історію: кількість зареєстрованих гравців давно перевищила 100 000 000. У 2014 році компанія Microsoft купила всі права на Minecraft за $ 2,5 млрд.

Крім звичайних можливостей Education Edition дозволяє зберігати персонажів, вести ігрові замітки з фото і коментарями, а також заходити в гру з двох комп’ютерів: вдома і в школі. Завдяки Minecraft школярі та студенти можуть моделювати найрізноманітніші світи і «жити» в них, таким чином отримуючи і практичні, і теоретичні знання. Перед офіційним випуском Microsoft випробовувала гру на 50 000 учнів та вчителів по всьому світу.

Влітку 2016 року в Microsoft оголосили відкрите бета-тестування навчальної версії, щоб всі бажаючі могли перевірити її можливості. Школярі одного з навчальних закладів Каліфорнії, наприклад, створили ігровий світ середньовічного Бірмінгема. Кожен з учнів грав за жителя великого європейського міста XIV століття, паралельно дізнаючись особливості побуту тих часів.

При цьому педагог спробував їм усе зіпсувати, розпочавши епідемію чуми, щоб діти спробували її пережити. По закінченню курсу кожен учень писав звіт про життя в Середньовіччі, грунтуючись на пережитому з персонажем досвіді. В іншій школі учні створили величезну модель людського ока, щоб зсередини зрозуміти його структуру. Вибір теми, в якій можна застосовувати навчальну гру, залишається за викладачами.

Річна підписка одного учня на Minecraft Education Edition коштує $ 5.

Залишити відповідь