Як кропивничани з представниками феміди снідали

Суддя окружного адміністративного суду Любов Хилько поспілкувалася з кропивницькими журналістами і активістами  під час прес-сніданку

У Кропивницькому 25 липня відбувся черговий прес-сніданок КВУ, присвячений інформаційній кампанії про хід судової реформи. Захід присвячений інформаційній кампанії з інформування громадян з приводу основних аспектів судової реформи в рамках проекту «Підвищення обізнаності громадян як запорука успішної судової реформи» (програма «Нове правосуддя», USAID).

Модератором сніданку з суддями була Любов Лук’янцева, президент асоціації «Громадські ініціативи». Цього разу гостем прес-сніданку була суддя Кіровоградського окружного адміністративного суду Любов Хилько. Суддя поспілкувалася з кропивницькими журналістами й активістами та розповіла про стан впровадження судової реформи в Україні, про зміни, які відбуваються в місцевих судах.

Також говорили й про прозорість судів та суддів, доброчесність та кваліфікаційне оцінювання суддів. Під час сніданку обговорили багато тем, які стосуються реформування судів та іх нормальної діяльності. Зокрема порушили теми:

  • законодавчого та правового неузгодження, коли справа одного власника, однієї і тієї ж земельної ділянки може розглядатися в різних судах;
  • доступу громадян до інформації про правосуддя;
  • надання безоплатної правової допомоги;
  • навантаження суддів та працівників суду;
  • резонансні справи, які розглядалися та розглядаються судом.

Віталій Приходько

Залишити відповідь