Обговорення Стратегії сталого розвитку Компаніївської ОТГ на 2018–2030 роки.

Мешканцям Компаніївської громади пропонують долучитися до громадського обговорення Стратегії сталого розвитку Компаніївської селищної об’єднаної територіальної громади на 2018–2030 роки.

З 1 серпня по 1 вересня 2018 року у приміщенні селищної ради проводяться громадські обговорення Стратегії сталого розвитку Компаніївської селищної об’єднаної територіальної громади 2018–2030 роки.

“Нам важливо почути думку кожного мешканця громади, який хоче долучитись до громадського обговорення з приводу стратегічних напрямів та цілей нашої громади. Ми розраховуємо на критику, пропозиції, зауваження, коментарі та примітки, які дозволять доповнити або розширити можливі напрямки розвитку громади”, – говорить заступник Компаніївського селищного голови Роман Снєсарь.

Зауваження та пропозиції приймаються у Компаніївській селищній раді в письмовому вигляді. В подальшому усі зібрані матеріали будуть опрацьовані і систематизовані робочою групою у єдиний документ, та передані на розгляд сесії селищної ради для затвердження.

Нагадаємо, що підготовка цього важливого документу відбувалась за участю представників адміністративних одиниць, які увійшли до складу Компаніївської селищної об’єднаної територіальної громади, депутатів, представників місцевих підприємств, приватних підприємців, громадських активістів, фахівців та органів місцевого самоврядування у відповідності до методології, запропонованої Проектом Європейського Союзу «Підтримка політики регіонального розвитку в Україні» за сприяння програми АМУ (асоціації міст України) Проект USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС) м. Київ.

Залучення широкого кола громадян до створення стратегічного плану розвитку ОТГ дозволяє ідентифікувати та знайти прийнятні шляхи усунення проблем громади, забезпечити налагодження діалогу між громадськістю та владою. При цьому однією з основних складових процесу планування є обов’язкова участь у ньому всіх активних та зацікавлених представників громади. Розроблена таким чином Стратегія відображає інтереси усіх громадян, а тому сприймається громадою як «своя». Створений разом з громадою стратегічний план, незалежно від особистісних якостей керівників або політичної ситуації, спрямовується на покращення стандартів життя, зміцнення місцевої демократії, виховання суспільно-активних громадян – патріотів своєї громади. У результаті роботи Компаніївська громада отримає документ, завдяки якому зможе раціонально організувати свою діяльність та стратегічно розподілити ресурси.

Залишити відповідь