У Кропивницькому вихователька ошпарила окропом однорічного вихованця

У Кропивницькому вихователька дитбудинку ошпарила окропом однорічного хлопчика

Кричущий інцидент днями стався в дитбудинку Кропивницького. Вихователька обпекла окропом однорічного малюка. Він був госпіталізований в лікарню з больовим шоком і опіками другого ступеню.

Повідомляється, що керівництво закладу кілька днів приховувало цей інцидент. Однак прийомна сім’я хлопчика мовчати не стала.

Журналістам прийомні батьки показали знімки обпеченого малюка. Вони запевняють, що окропом хлопчика обпекла вихователька в обласному дитбудинку. Сім’я запевняє, що факт травмування дитини намагалися приховати.

“Вихователька говорить, а що це з Марком, вона говорить впав, з горщика, про килим зчисався, роби що-небудь, вона швидко з своїм чоловіком, без супроводу лікаря, не викликаючи швидку допомогу, садять в свою машину сина мого, везуть в лікарню і залишають його там”, – повідомляє Олександр Кабанюк, прийомний батько Марка.

Хлопчика лікували більше тижня в опіковому відділенні обласної лікарні. У нього були опіки обличчя, потилиці і не тільки. В обласному дитбудинку називають кричущий інцидент “прикрим випадком” і пояснюють, що вихователька включила бойлер, не перевірила температуру і поставила малюка під воду.

Крім того, в дитячому будинку додали, що зараз співробітниця, яка не відрегулювала воду, готується до звільнення.

В цей час прийомна сім’я вже написала заяву в поліцію. Було відкрито кримінальне провадження. Зараз прийомні батьки намагаються домогтися того, щоб дитину повернули в сім’ю, звідки його вилучили, за їх словами, через конфлікт з начальником служби.

 

 

Залишити відповідь