З роботи у реанімацію: удар електроструму відправив кропивничанку у кому

Мешканка Кропивницького втрапила до реанімації через удар електроструму на робочому місці і знаходиться в стані коми.

Про це йдеться в метеріалі «Без купюр». За словами сина постраждалої, до лікарні з тиском 40/0 її привезли вчора, 21 липня, з місця роботи на кондитерській фірмі ТОВ «Три Стар». Жінка лише другий день працювала халвомісником на підприємстві.

Лікарі діагностували набряк мозку, у постраждалої відмовили серце, шлунок та легені. Наразі вона перебуває на штучному вентилюванні легень, вдалося стабілізувати тиск.

За словами родички потерпілої, в результаті попереднього обстеження лікар відзначила, що жінка постраждала від удару струмом.  Представники роботодавця, які привезли жінку до лікарні, повідомити точну причину ураження лікарям відмовилися. Втім, лікар констатувала 100-відсоткове ураження струмом. За словами сина жінки, роботодавці у день госпіталізації надали на лікування тисячу гривень й вночі допомагали з пошуком ліків. Більше на зв’язок не виходили, зазначивши телефоном, що додатково питання з’ясовуватимуть із понеділка.

Син потерпілої у коментарі “Без купюр” зазначає, що родина звернулася до поліції й планує позиватися до суду.

«Слідчі приїздили двічі, завтра стане відомо, як кваліфікували подію. Але я побоююся, що за вихідні на підприємстві можуть оперативно відремонтувати ту проводку, чи дріт, через який постраждала мама», – каже Олег.

Родина вже витратила на лікування 8 тисяч гривень. Небайдужі можуть допомогти постраждалим, перерахувавши посильну суму на картку Олега (5168 7556 3374 5597 Козупляка Олег Миколайович). У разі потреби, редакція “Без купюр” надасть контакти родини.

Залишити відповідь