Завтра на Кіровоградщині прощатимуться з військовим

Завтра, 13 липня об 11:00 год. у с. Мар’ївка Компаніївського району попрощаються з бійцем АТО, який помер через отримані поранення у зоні бойових дій.

“Дорогі друзі!
Сьогодні несподіване горе прийшло на Компаніївську землю. Страшна новина торкнулася нашого району. Надійшла сумна звістка про те, що не стало нашого земляка Михайленка Анатолія Сергійовича. Він один з перших пішов боронити рідну землю від ворожої російської окупації на Сході нашої держави. Повернувся інвалідом І групи. І ось невблаганна смерть вирвала його з наших рядів.
Анатолій любив свою Вітчизну, любив життя, мріяв про щасливе повернення до рідної домівки, складав плани на майбутнє. Та їм не судилося збутися. Він повернувся інвалідом І групи по втраті зору, довго хворів, і ось сьогодні його не стало. Братовбивча війна, нав’язана нам російським агресором і бойовиками на Донбасі, принесла горе, сльози та біль в сім’ю Михайленків.
Господь покликав до вічності не просто людину, а одного з найкращих синів українського народу. І скільки б років не пройшло, ми завжди будемо пам’ятати Анатолія, бо він не пошкодував свого життя заради миру і спокою на рідній землі.
Немає слів, щоб втішити осиротілу родину. Ми у вічному боргу перед родичами героя і низько вклоняємось їм за те, що виростили справжнього патріота своєї землі, який, не задумуючись, пішов боронити мир і спокій своєї Вітчизни. Адже любов до Батьківщини, до свого народу виявилась для нього понад усе.
Герої не вмирають. Вони завжди будуть з нами, пам’ять про них ми пронесемо через все життя.
Вічна слава героям ! Слава Україні !”, – пишуть на сторінці Компаніївської районної ради у Фейсбук.

Боєць служив у 17-ому окремому мотопіхотному бaтaльйоні 57-ої бригaди. Отримавши черепно-мозкову поранення був демобілізований. Довготривале лікування результатів не дало. Без батька лишились 5 дітей.

Залишити відповідь